هنرستان فنی شبانه روزی آیت الله طالقانی خوانسار

مکانیک خودرو - الکتروتکنیک - ساختمان - تأسیسات مکانیکی

هنرستان فنی شبانه روزی آیت الله طالقانی خوانسار

مکانیک خودرو - الکتروتکنیک - ساختمان - تأسیسات مکانیکی

جشنواره کاغذ

سه شنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۹ ب.ظ

 

واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار با همکاری روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اقدام به برگزاری جشنواره کاغذ نموده است.

                            این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ صرفه جویی و تهیه لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند در سال تحصیلی جدید در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

در این طرح دانش آموزان و عموم شهروندان با جمع آوری  کتب بلااستفاده، دفاتر، روزنامه ها و کلیه کاغذهای باطله و تحویل آن به پایگاههای مشخص شده در سطح شهرستان، ضمن مشارکت در این اقدام فرهنگی، متناسب با میزان کاغذ تحویلی و امتیاز کسب شده، برگه های قرعه کشی دریافت می نمایند.

کلیه دانش آموزان می توانند اقلام بازیافتی کاغذی خود را به دفاتر مدارس خود تحویل نمایند، ضمن این که فروشگاه شهروند (واقع در پارک سرچشمه)، ایستگاه آتش نشانی سنگ شیر و دکه اغذیه فروشی قندپهلو (چهارراه پایتخت) نیز نسبت به جمع آوری اقلام فوق از سایر شهروندان و تحویل برگه های قرعه کشی اقدام خواهند نمود.

مهلت تحویل پسماندهای کاغذی را تا دهم مهرماه سال جاری می باشد و  اختتامیه این جشنواره در بیستم مهرماه در پارک سرچشمه برگزار و ضمن برگزاری مراسم قرعه کشی، به برندگان جوایز متنوعی اهدا خواهد شد.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۰۳/۲۰
علی رضا شاهوردی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی